Головна » 2017 » Листопад » 20 » Вітаємо олімпіадників!!!
17:19
Вітаємо олімпіадників!!!

Призери і переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

Попович Ірина (8-Б клас) - І місце (учитель історії та правознавства Сапа С.М.)

Зима Дар'я (11 клас) -  І місце (учитель історії та правознавства Сапа С.М.)

Волобуєв Вячеслав (10 клас) -  ІІ місце (учитель історії та географії Козлов А.В.)

Призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

Бровко Роман (11 клас) - ІІІ місце (учитель історії та географії Козлов А.В.)

Пишаємося досягненнями учнів-призерів нашої школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

Лемешко Людмила (8-Б клас) - ІІ місце (учитель трудового навчання Козлова А.Г.)

Бова Анжела (10 клас) - ІІ місце (учитель трудового навчання Козлова А.Г.)

Тищенко Дар'я (8-Б клас) - ІІІ місце (учитель трудового навчання Козлова А.Г.)

Тіхонова Валерія (11 клас) - ІІІ місце (учитель трудового навчання Козлова А.Г.)

Стеценко Валерія (11 клас) - ІІІ місце (учитель трудового навчання Козлова А.Г.)

Честь нашої школи на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури захищали кращі знавці рідної мови. Вітаємо переможців та призерів, учасників олімпіади!

Бибик Альбіна (10 клас) - І місце (учитель української мови та літератури Ларіоненко Л.І.)

Федоренко Ангеліна (7 клас) - ІІІ місце (учитель української мови та літератури Ларіоненко Л.І.)

Бутко Олена (8-А клас) - VII місце (учитель української мови та літератури Лемешко М.В.)

Радько Олександра (9 клас) - VI  місце (учитель української мови та літератури Шалун Л.О.)

Зима Дарія (11 клас) - IV місце (учитель української мови та літератури Шалун Л.О.)

Результат участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства успішний:

Кундій Анастасія (9 клас) - ІІ місце (учитель історії та правознавства Сапа С.М.)

Результативною стала участь учнів нашої школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології:

Попвич Ірина (8-Б клас) - І місце (учитель біології Овдієнко О.В.)

Андрущенко Юлія (11 клас) - І місце (учитель біології Овдієнко О.В.)

 Малохатько Анастасія (9 клас) - ІІІ місце (учитель біології Овдієнко О.В.)

Волобуєв Вячеслав (10 клас) - (учитель біології Овдієнко О.В.)

 

Переглядів: 79 | Додав: mathematik87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]