Переможці та призери ІІ етапу Всекраїнських олімпіад з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році

   

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів   8-11 класів!  

8 клас - Ілляшенко Руслана - 3 місце (учитель Дворовенко Світлана Євгеніївна)

9 клас - Попович Ірина - 1 місце (учитель Дворовенко Світлана Євгеніївна)

10 клас - Кундій Анастасія - 2 місце (учитель Дворовенко Світлана Євгеніївна)

 

Переможці та призери ІІ етапу Всекраїнських олімпіад з навчальних предметів

у 2018-2019 навчальному році

   

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів   8-11 класів!  

8 клас - Ілляшенко Руслана - 2 місце (учитель Масенко Світлана Анатоліївна)

11 клас - Волошин Анна - 3 місце (учитель Радченко Олександр Олександрович)

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки серед учнів   8-11 класів!  

11 клас - Волобуєв Вячеслав - 3 місце (учитель Козлов Андрій Володимирович)

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів   8-11 класів!  

8 клас - Мацько Єлизавета - 2 місце (учитель Калайда Ліна Юріївна)

10 клас - Педюра Ілона - 3 місце (учитель Калайда Ліна Юріївна)

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів   8-11 класів!  

9 клас - Лемешко Людмила - 2 місце (учитель Базилевич Тетяна Володимирівна)

                 

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів   8-11 класів!  

9 клас - Попович Ірина - 1 місце (учитель Плема Юлія Василівна)

10 клас - Малохатько Анастасія - 2 місце (учитель Плема Юлія Василівна)

11 клас - Волобуєв Вячеслав - 3 місце (учитель Плема Юлія Василівна)

             

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів   8-11 класів!  

9 клас - Наконечний Володимир - 2 місце (учитель Сапа Світлана Михайлівна)

 

               

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій серед учнів   8-11 класів!  

9 клас - Лемешко Людмила - 2 місце (учитель Козлова Антоніна Григорівна)

11 клас - Бова Анжела - 2 місце (учитель Козлова Антоніна Григорівна)

                      

                   

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та зарубіжної літератури серед учнів   8-11 класів!  

8 клас - Пржегорлінська Анна - 2 місце (учитель Мухін Ігор Геннадійович)

                   

               

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів   8-11 класів!  

8 клас - Сівовол Катерина - 2 місце (учитель Ларіоненко Л.І.)

 

           

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів   8-11 класів!  

9 клас - Наконечний Володимир - 2 місце (учитель Сапа С.М.)

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів   6-11 класів!  

6 клас - Лисенко Тамара - 2 місце (учитель Радченко О.О.)

9 клас - Попович Ірина - 3 місце (учитель Масенко С.А.)

11 клас - Волобуєв Вячеслав - 2 місце (учитель Глущенко Л.А.)

 

 

 

Переможці та призери ІІ етапу Всекраїнських олімпіад з навчальних предметів

у 2016-2017 навчальному році

                                                          

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів   8-11 класів!  

9 клас-Бибик Альбіна Андріївна-2 місце (учитель Ларіоненко Л.І.)

                                                                                                                                            

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів   8-11 класів!  

9 клас-Зима Дар'я Андріївна-3 місце (учитель Сапа С.М.)

                                                

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів   8-11 класів!     
 
 
10 клас-Зима Дар'я Андріївна-1 місце. (учитель Сапа  С.М.)
9 клас-Волобуєв Вячеслав Володимирович-1 місце. ( Козлов А.В.)
8 клас-Малохатько Анастасія Олександрівна- 3 місце. (учитель Сапа С.М.
 
                                         
 
 Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 7-11 класів!
 
                                         
 
10 клас  Стеценко Валерія Євгеніївна - 3  місце.    (учитель Козлова А.Г.)
10 клас  Тіхонова  Валерія Олександрівна- 3  місце. (учитель Козлова А.Г)
8 клас    Педюра Ілона Олегівна-3 місце. (учитель Козлова А.Г.)
 
                                         
                           
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови серед учнів 8 класів! 
 
 
8 клас Ходос Ніна Станіславівна- 3 місце. (учитель Тютюнник А. О.)
 
                                         
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів   6-11 класів!
 
                                         
11 клас-Лободенко Максим Сергійович - 2 місце.  (учитель Глущенко Л.А.)
7  клас-Попович Ірина Вікторівна-3 місце.  (учитель Масенко С.А.)
10 клас-Сіманова Анна Олександрівна-3 місце.  (учитель Глущенко Л.А.)
 
                                           
      
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів   6-11 класів!
 
 
8 клас-Малохатько Анастасія Олександрівна - 3 місце.  (учитель Базилевич Т.В.)
 
 
                                       
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімї серед учнів   6-11 класів!
 
 
11 клас-Лободенко Максим Сергійович - 2 місце.  (учитель Дворовенко С.Є. )
 
 
                                   
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів   6-11 класів!
 
11 клас Косенко Олександр Вікторович- 2 місце.  (учитель Козлов  А.В. )
 
                                    
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів   6-11 класів!
 
 
8 клас Педюра Ілона Олегівна- 3 місце.  (учитель Тютюнник А.О. )
10 клас Киприк Альона Юріївна- 3 місце.  (учитель Орловська А.В. )
11 клас-Косенко Олександр Вікторович- 3 місце.(учитель Орловська А.В. )
 
                                     
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови серед учнів   6-11 класів!
 
9 клас -Литовченко Юлія Сергіївна -3 місце.  (учитель  Мухін І.Г.)
 
                                       
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів   6-11 класів!
 
7 клас -Попович Ірина Вікторівна- 2 місце.  (учитель  Базилевич О.В.)
9 клас Ярошенко Володимир Сергійович- 2 місце.  (учитель  Базилевич О.В.)
10 клас Андрущенко Юлія Олександрівна- 2 місце.  (учитель  Базилевич О.В.)
8 клас -Малохатько Анастасія Олександрівна- 3 місце.  (учитель  Базилевич О.В.)
 
 
                                           
 
Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки серед учнів   6-11 класів!
 
 

11 клас -Лободенко Максим Сергійович- 2 місце.  (учитель  Козлов А.В.)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Переможці та призери ІІ етапу Всекраїнських олімпіад з навчальних предметів

у 2015-2016 навчальному році

                                                                      

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів!       

9 клас ЗИМА ДАР'Я - 1  місце.
10 клас ЛОБОДЕНКО МАКСИМ - 3  місце.
                                                                 
 

Вітаємо призерів ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 7-11 класів!   

8 клас БОВА АНЖЕЛА - 2  місце.
9 клас ТІХОНОВА ВАЛЕРІЯ - 2  місце.
9 клас СТЕЦЕНКО ВАЛЕРІЯ - 3 місце.

                                                           

Вітаємо команду школи ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 7-11 класів  

 

8 клас ВОЛОБУЄВ ВЯЧЕСЛАВ - 1  місце.
9 клас ЗИМА ДАР'Я - 2  місце.
10 клас КОСТЕНКО ОЛЕКСАНДР - 1 місце.
                                                    

Вітаємо команду школи ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів!  

6 клас ПОПОВИЧ ІРИНА ВІКТОРІВНА - 3 місце.

8 клас БЕДЗИНСЬКИЙ АНТОН - 2  місце.

10 клас ЛОБОДЕНКО МАКСИМ - 1 місце.
 
                                                         

Вітаємо команду школи ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів!  

7 клас РАДЬКО ОЛЕКСАНДРА -   5 місце.   

8 клас БИБИК АЛЬБІНА- 3  місце.
9 клас ГОРОДЕЦЬКА НАДІЯ - 8 місце.
10 клас КОСЕНКО ОЛЕКСАНДР - 5 місце.
11 клас МАНЖОС ТЕТЯНА - 2 місце.
 
                                                       
 
Вітаємо призера ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів 7-11 класів!  
10 клас ЛОБОДЕНКО МАКСИМ -   3 місце.
                                                   
 
Вітаємо учасників ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів 7-11 класів!  
                                                                          
8 клас ЯРОШЕНКО ВОЛОДИМИР - 3  місце.
9 клас АНДРУЩЕНКО ЮЛІЯ - 1 місце.
 
                                              
 

Вітаємо призера ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 7-11 класів!  

10 клас КОСЕНКО ОЛЕКСАНДРА - 2 місце.
 
 
                                              

Вітаємо призера ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів 7-11 класів!  

9 клас ГОРОДЕЦЬКА НАДІЯ - 3 місце.         
 
Вітаємо учасників ІІ районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури серед учнів 7-11 класів!  
                                           
9 клас ГОРОДЕЦЬКА НАДІЯ - 2  місце.
10 клас ЛОБОДЕНКО МАКСИМ - 3 місце.
11 клас ЄНТАЛЬЦЕВА АЛІНА - 3 місце.