Переможці і призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 навчальном році.

 

Відділення Історії

Секція археології

І місце

Волобуєв Вячеслав - учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Елементи озброєння скіфського воїна (за археологічними матеріалами Хорольського району)", керівник - учитель історії та географії Козлов Андрій Володимирович

Відділення Історії

Секція історичне краєзнавство

І місце

Волобуєв Вячеслав - учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Хорольська сотня як військова і адміністративна одиниця козацького часу", керівник - учитель історії та географії Козлов Андрій Володимирович

Відділення Хімії та біології

Секція зоологія, ботаніка

І місце

Андрущенко Юлія - учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Біологія розмноження виду хвилястий папуга", керівник - учитель біології Овдієнко Ольга Володимирівна

Відділення Хімії та біології

Секція хімія

ІІІ місце

Кундій Анастасія - учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Кристали та їх властивості. Вирощування кристалів", керівник - учитель хімії та основ здоров'я Дворовенко Світлана Євгеніївна

Відділення Математики

Секція прикладна математика

ІІІ місце

Ходос Ніна - учениця 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Числа Фібоначчі та "золота пропорція", керівник  - учитель математики Радченко Олександр Олександрович

Відділення Технічних наук

Секція Технологічні процеси та перспективні технології

ІІІ місце

Бова Анжела - учениця 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Технологія в'язання гачком побутових речей на початку ХХІ сторіччя", керівник  - учитель трудового навчання Козлова Антоніна Григорівна 

Відділення Мовознавство

Секція англійська мова

Учасниця

Киприк Альона - учениця 11 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Класифікація фразеологізмів в американському варіанті англійської мови", керівник  - учитель англійської мови та зарубіжної літератури Калайда Ліна Юріївна. 

 

 Переможці і призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 навчальном році.

Відділення фізики і астрономії

Секція експериментальна фізика

ІІ місце

Бедзинський Антон Валерійович-учень 9 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№1

"Вічний  двигун.Двигун Едварда Сомерсета"-автор Бедзинський Антон Валерійович.Науковий керівник-Базилевич Тетяна Володимирівна.

 

 

 

Відділення Математики

Секція математика 

ІІІ місце

Бровко Роман Юрійович-учень 10 класу Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №1

"Прогресії у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики"-автор Бровко Роман Юрійович.Науковий керівник-Глущенко Любов Анатоліївна.

 

Городецька Надія Ярославівна-учениця 10 класу Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1

"Остроградський Михайло-видатний український математик"-автор Городецька Надія Ярославівна.Науковий керівник-Глущенко Любов Анатоліївна.

 

 

Булін Ян Сергійович-учень 9 класу  Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

"Розв'язування економічних задач на уроках математики"-автор Булін Ян Сергійович.Науковий керівник-Радченко Олександр Олександрович.

 

 

 

Відділення Математика

Секція прикладна математика

ІІ місце

Грибінник Олександр Олександрович-учень 11 класу  Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1

"Текстові задачі з нерівностями"-автор Грибінник Олександр Олександрович.Науковий керівник-Глущенко Любов Анатоліївна.

 

 

Відділення Хімії та біології

Секція:Хімія

ІІ місце

Кундій Анастасія Юріївна-учениця 8 класу Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

"Кристали,їх властивості.Вирощування кристалів"-автор Кундій Анастасія Юріївна.Науковий керівник-Дворовенко Світлана Євгеніївна.

 

 

Відділення Хімії та біології

Секція зоологія,ботаніка

І місце 

Андрущенко Юлія Олександрівна-учениця 10 класу   Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

"Розмноження хвилястого папуги"-автор Андрущенко Юлія Олександрівна.Науковий керівник -Базилевич Ольга Володимирівна.

 

Відділення історії

Секція історичне краєзнавство

І місце

Волобуєв Вячеслав Володимирович-учень 9 класу  Хорольської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

"Хорольська сотня Миргородського полку,як військова і адміністративна одиниця козацького часу"-автор Волобуєв Вячеслав Володимирович.Науковий керівник-Козлов Андрій Володимирович.

Всі претенденти достойно представили свої роботи.

 

 Переможці і призери І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015-2016 навчальном році.

2 грудня 2015 року  проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільного наукового товариства Малої академії наук. 

До розгляду журі представлено 15 наукових робіт у 5 відділеннях 7 секціях. Переможцями стали 9 учнів-науковців:

  • "Хорольська сотня Миргородського полкву як адміністративна одиниця козацького часу" - автор Волобуєв Вячеслав Володимирович, науковий керівник - Козлов Андрій Володимирович (Відділення історії, секція історичне краєзнавство)

  • "Поняття фракталу. Основи фрактальної графіки" - автор Булін Ян Сергійович, науковий керівник - Радченко Олександр Олександрович. (Відділення математики, секція математика)

  • "Числа Фібоначчі та "золота пропорція" - автор Ярошенко Володимир Сергійович, науковий керівник - Радченко Олександр Олександрович. (Відділення математики, секція прикладна математика)

  • "Біологія розмноження виду "Хвилястий папуга" - автор Андрущенко Юлія Олександрівна, науковий керівник - Базилевич Ольга Володимирівна (Відділення хімії, біології, секція зоологія, ботаніка)

  • "Літературний довідник Хорольщини" - автор Зима Дар’я Андріївна, науковий керівник - Шалун Людмила Олексіївна (Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція українська література)

  • "Використання інноваційних ресурсів хмарних технологій у навчально-виховному процесі" - автор Бровко Роман Юрійович, науковий керівник - Масенко Світлана Анатоліївна (Відділення комп'ютерних наук, секція Internet-технології та WEB дизайн)

  • "Текстові задачі з нерівностями" - автор Грибінник Олександр Олександрович, науковий керівник - Глущенко Любов Анатоліївна. (Відділення математики, секція прикладна математика)

  • "Функціональний метод розв’язування нерівностей" - автор Лободенко Максим Сергійович, науковий керівник - Глущенко Любов Анатоліївна (Відділення математики, секція математика)

  • "Нормотворчість як правова форма діяльності органів державної влади" - автор Косенко Олександр Вікторович, науковий керівник - Сапа Світлана Михайлівна (Відділення філософії та cуспільствознавства, секція правознавство)

Всі претенденти достойно представили свої роботи.

Учасники та їх наукові керівники.