18 листопада учні нашої школи взяли участь у районному етапі XVIII  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році.

Результати Яцик by KhorolSchool on Scribd

 

Духно Максим (3-Б клас, учитель Ковбаса Л.А.) - 1 місце

Столярова Дарія (3-А клас, учитель Потапська Н.М.) - 3 місце

Терещенко Дарія (4-А клас, учитель Данилейко Г.А.) - 3 місце

Ніколаєв Дмитро (4-Б клас, учитель Лоза Л.І.) - 3 місце

Лисенко Тамара (5-А клас, учитель Ларіоненко Л.І.) - 3 місце

Куриленко Андрій (6-А клас, учитель Ларіоненко Л.І.) - учасник конкурсу

Федоренко Ангеліна (2 місце, учитель Ларіоненко Л.І.) - 2 місце

Бибик Альбіна (10 клас, учитель Ларіоненко Л.І.) - 2 місце

Попович Ірина (8-Б клас, учитель Шалун Л.О.) - 2 місце

Кундій Анастасія (9 клас, учитель Шалун Л.О.) - 3 місце

Городецька Надія (11 клас, учитель Шалун Л.О.) - 3 місце

 

 

29 жовтня учні нашої школи взяли участь у районному етапі VII  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2016-2017 навчальному році.

 

        

      

 

Результати Шевченко by KhorolSchool on Scribd

 

 

 

 

6 клас

4 місце

Федоренко Ангеліна

Ларіоненко Лілія Іванівна

7-А клас

5 місце

Бутко Олена

Лемешко Маргарита Вікторівна

8 клас

8 місце

Малохатько Анастасія

Шалун Людмила Олексіївна

9-А клас

2 місце

Бибик Альбіна

Ларіоненко Лілія Іванівна

10 клас

4 місце

Стеценко Валерія

Шалун людмила Олексіївна

 

 

 

 

 

Учні школи брали участь у конкурсі „Посміхнемось щиро Вишні“ у двох номінаціях: „Вишневі усмішки“, „Веселий пензлик“. Грамотою відділу освіти нагороджено учителя української мови та літератури ЛАРІОНЕНКО ЛІЛІЮ ІВАНІВНУ, за підтримку творчо обдарованої молоді, сприяння розкриттю її таланту, результативну підготовку дітей до участі у районному етапі конкурсу юних гумористів у номінації „Веселий пензлик“.Грамотами відділу освіти нагороджені її учні :СІВОВОЛ КАТЕРИНА (5клас), ЄНТАЛЬЦЕВА АЛІНА (11клас) за І місце у номінації „Веселий пензлик“. Подяки від адміністрації школи отримали учні: ОЧЕРЕТЬКО КАТЕРИНА (5клас)  номінація „Веселий пензлик“, ВОЛОЩЕНКО ВІТАЛІЙ (7клас), ПАДАЛКА МИКИТА (9-б клас) номінація„Вишневі усмішки“

 

 

21 листопада учні нашої школи взяли участь у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика. Маємо такі результати:
 
3 клас 2 місце Джурадзе Максим Кузуб Л.С.
3 клас 4місце Лисенко Тамара Кузуб Л.С.
4 клас 3 місце Куриленко Андрій Данилейко Т.М.
4 клас 2 місце Писаренко Артур  Данилейко Т.М.
5 клас 1 місце Федоренко Ангеліна Ларіоненко Л.І.
6 клас 2 місце Пржегорлінська Анна Лемешко М.В.
7 клас 6 місце Малохатько Анастасія Шалун Л.О.
8 клас 2 місце Бибик Альбіна Ларіоненко Л.І.
9 клас 8 місце Андрущенко Юлія Шалун Л.О.
11 клас 4 місце Корякіна Олександра Ларіоненко Л.І.

 

Результати Тарасовими шляхами by KhorolSchool on Scribd